Biz Kimiz

Biz Kimiz

HAS Makina Kimya,

Elektrostatik toz boya ve yaş boya püskürtme kabinleri imalatı .

Box tipi Otomatik konveyörlü pişirme fırınları imalatı .

Ön işlemli temizlik amaçlı konveyorlü veya manuel yüzey temizleme fosfat kaplama hatları imalatı yapmaktadır.

Ayrıca Kimyasal Geri dönüşüm işleri ve Kimyasal Geri Dönüşüm makinaları ve tesislerini 1999 yılından beri tasarlamakta, üretmektedir.

Bununla birlikte, HAS Makina Kimya ekibi, ve siz müşterilerimizle birlikte çalışarak zaman içinde firmamızın büyümesini sağlamak ve bu alanda lider duruma gelmek hedefimizdir.

HAS Makina Kimya müşterilerimizin üretim tesislerini, ürün görünümü, işlevsellik ve maliyet yoluyla yeni uygulamalarla iyileştirmek için her türlü sistemde yardım almalarına yardımcı olacağımıza inanıyoruz. Başladığımız günden beri geniş kapsamlı endüstriyel uygulamalarla ilgili birçok problemle karşılaştık ve hepsini çözdük. Geniş kapsamlı tecrübesiyle anahtar teslimi projeler, tüm sorumluluğu tasarım aşamasından kuruluma ve dizayna büyük özen göstererek bütün problemleri bu anlayışla ele almamız bize yeni yetenek ve tecrübeler kazandırıyor.

HAS Makina kimya olarak uzun yılların verdiği tecrübemiz ile Türkiye’deki Elektrostatik Boyahane ,Boya pisirme Fırınları yüzey temizleme Fosfat kaplama ve Kimyasal geri dönüşüm ve makinaları ile Türkiyede ve dünyanın pek çok ülkesinin endüstrisine hizmet etti.

Teslim etiğimiz proje , sistem ve ürünlerle müşterilerimizin her zaman deneyim, güvenilirlik ve etkinlik kazandıklarını inanıyoruz . Daha yüksek otomasyon ve esneklik de dahil olmak üzere daha kaliteli ve daha kapsayıcı ve uygun fiyat politikaları ile’de yardımcı olmak için hizmet ve ürün kalitesini sürekli geliştiriyoruz.